Randevu Hattı

05491009919

Apartman Yönetimi

Apartman Yönetimi

Apartman yönetiminin, temel mevzuatı 634 sayılı Kat Mülkiyeti Kanunudur. Bu kanunun 34. Maddesinde “Ana gayrimenkulün (apartmanın) sekiz veya daha fazla bağımsız bölümü varsa, yönetici atanması mecburidir.” Der.

“Geçinip gidiyoruz, ne gerek var kanuna” diyemeyiz, çünkü sahip olduğumuz-oturduğumuz dairenin tapusu da bu kanuna dayanmaktadır.

Son yıllarda insanımızın daha kaliteli bir yaşam sürebilmesi için çıkan uyum yasaları ile, apartmanlar da yapılması gereken işler resmileşmiş ve teknikleşmiştir.

Bizler, Prestij Ada Yönetim olarak; komşunuzla kötü olmadan daha güvenli, daha temiz, daha bakımlı ortak alanlar kurmak ve sürdürebilmek için sizlere bu alanda profesyonel hizmet sunmaktayız.

Apartmanlarınızda Kat Mülkiyeti Kanununu harfiyen uygular, aidatlarınızı takip edip, gününde toplar ve gerektiği gibi harcarız.

Kullanmış olduğumuz özel yazılım programları aracılığı ile aidatlar düzenli takip edilmektedir. Aidatlarını gününde ödemeyen maliklere takip sistemimiz SMS ve MAİL yolu ile bilgilendirmektedir. Yine kullanmış olduğumuz yazılım aracılığı ile aylık GELİR-GİDER raporları mail yolu ile sunulmaktadır. Aidatlarını ödememekte ısrar edenlerden ise anlaşmalı avukatlarımız aracılığı ile borçlarını tahsil etmekteyiz.

Kısacası siz komşularınızla kötü olmadan huzur içerisinde yaşamaya devam ederken, binanıza ait her işinizi biz halledeceğiz.

Gelir Gider tablosu her ay sonunda bina girişlerine asılmakta olup şeffaflıkla resmiyeti aynı çizgide ilerletmekteyiz.

Apartmanınız haftada en az iki kez, atanmış olan yöneticimiz tarafından kontrol edilmekte olup, görülen aksaklıklar aynı gün içerisinde giderilmeye çalışılmakta, aynı zamanda siz kat maliklerimizin sorunlarını dinlemekte ve çözüm yolları aramaktayız.

Apartmanınızın ortak alan temizliği de orijinal ve kaliteli temizlik malzemeleri ile sizin isteklerinize göre haftalık rutin olarak yapılmakta ve kesinlikle yöneticilerimiz tarafından kontrol edilmekte olup isteğinize göre günlük çöp alma hizmeti de vermekteyiz.

Yorumlar (0)

Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!