Randevu Hattı

05491009919

Site Yönetimi

Site Yönetimi

Ortak yaşam alanlarının yönetimi, son zamanlarda artan daire sayıları, personel sayıları ve işletme sayıları gibi sebeplerden ötürü daha çok önem arz etmeye başlamıştır.

Yaşanan salgınlardan dolayı ise ortak alanların kullanılmasından, kullanılmaması gereken kısımlarına kadar her nokta tek tek gözden geçirilmeli ve yönetim ve yönetim kurulunun denetiminde olmalıdır.

Son yıllarda insanımızın daha kaliteli bir yaşam sürebilmesi için çıkan uyum yasaları ile, apartmanlar da yapılması gereken işler resmileşmiş ve teknikleşmiştir.

Bizler, Prestij Ada Yönetim olarak; komşunuzla kötü olmadan daha güvenli, daha temiz, daha bakımlı ortak alanlar kurmak ve sürdürebilmek için sizlere bu alanda profesyonel hizmet sunmaktayız.

Sitelerinizin ilk kullanılmaya başladığı andan itibaren sizlere profesyonel danışmanlık ve yöneticilik hizmeti sunmaktayız.

Sitelerde karşılaşılan problemlerden yüksek aidata son veriyor, sizlere ekonomik çözümler sunmaya çalışıyoruz.

Apartman görevliniz, güvenlik yada bahçıvan gibi personellerinizin resmi işlerini takip ediyoruz.

Gelir Gider tablosu her ay sonunda bina girişlerine asılmakta olup şeffaflıkla resmiyeti aynı çizgide ilerletmekteyiz.

Kullanmış olduğumuz özel yazılımlar sayesinde, ödenmemiş borçlarınızı görebilmekte, ödenmiş aidatlarınızın ise nerelere harcandığıda takip edebilmektesiniz. Her ay düzenli olarak aidatlarınız sizlere hatırlatılır ve tahsilatı kredi kartı ilede sağlanabilir.

Siteniz haftada 5 gün, atanmış olan yöneticimiz tarafından kontrol edilmekte olup, görülen aksaklıklar aynı gün içerisinde giderilmeye çalışılmakta, aynı zamanda siz kat maliklerimizin sorunlarını dinlemekte ve çözüm yolları aramaktayız.

Sitelerinizin ortak alan temizliği de orijinal ve kaliteli temizlik malzemeleri ile sizin isteklerinize göre haftalık rutin olarak yapılmakta ve kesinlikle yöneticilerimiz tarafından kontrol edilmekte olup isteğinize göre günlük çöp alma hizmeti de vermekteyiz.

Bakım onarım konusunda teknik personelimiz her daim hazır olup, gece gündüz acil durumlarda her türlü aksaklıklara müdahale edebilmektedirler.

En ekonomik kazan yakma sistemi ve sertifikalı personellerimiz ile sizleri kışın hem soğuktan hemde fazla gelen faturalardan korumaktayız.

Sitenizin bahçesinde ki çimler artık solmayacak ve güller daha güzel kokacak. Bahçıvanlarımız sürekli bahçenizi kontol edip çimlerinizi sulayacak biçecek ve gübreleyecek hemde çiçeklerinize gözleri gibi bakacaklardır.

Tüm bunları artık sizin düşünmenize, kafa yormanıza ve uğraşmanıza gerek kalmadan Prestij Ada Yönetim yapmakta. Uykusuz geceleden, stresli hesaplardan kurtulmak için bizi arayın

Yorumlar (0)

Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!