Randevu Hattı

05491009919

Temizlik Hizmetleri

Temizlik Hizmetleri

Firmamız yönetim danışmanlığı dışında sadece apartman temizlik hizmeti de sağlamaktadır. Ekibimizin tamamının sigortalı olarak çalışması; apartman temizliğinde görevlendirdiğiniz sigortasız personelin iş kazası yaşaması halinde yönetici ve apartman sakinlerini yasal sorumluluk altında kalmaktan kurtarmaktadır.

İsteğinize göre Günlük - Haftalık yada Haftada bir kaç kez apartman ve sitelerinizin ortak alan temizliğini yapabilmekteyiz. Yöneticinin asli görevlerinden olan ortak alan temizliğinin yapılması/yaptırılması, apartman ve sitelerin en büyük problemlerinden biridir.

Hele ki çağımızın baş belası Covid-19 salğınıyla birlikte ortak alan hijyeni daha çok önemli hale gelmiş olup, sadece temizlikten hariç dezenfektan işlemleri ve ilaçlama işlemleri de muhakkak yapılmalıdır.

Öte yandan temizlik sırasında, SGK kural ve kanunlarını ihlal ederek çalıştırdığınız temizlik personelinin, başına gelebilecek bir iş kazası durumunda, altından kalkılamıyacak problemler oluşmakta olup bu konuda yönetici ve kat malikleri büyük problemlerle uğraşmaktadırlar.

Bu tarz can sıkıcı durumlarla karşılaşmamak, temizlik hizmetinizin aksamaması gibi durumlarla karşılaşmamak için bizimle temizlik konusunda anlaşabilirsiniz.

Aynı zamanda temizlik hizmeti sağladığımız apartmanlarımıza yönetim danışmanlığı konusunda gerekli desteği vermekteyiz. Teknik sorunlarda çözüm ortaklarımız tarafından daha hızlı ve uygun servis hizmetleri ( elektrik, hidrofor, asansör, sıhhi tesisat, çilingir, avukat) sağlatabiliriz.

Yorumlar (0)

Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!