Randevu Hattı

05491009919

Hakkımızda

Hakkımızda

Muhasebecilik, yöneticilik tecrübemiz ve kalitemiz ile sizlere apartman ve site yönetimi sektöründe de hizmet veriyoruz. Gerekli yasal defter işlemlerini ve sorumluluklarını üzerinizden alarak uzman teknik servis ekiplerimizle sorunlarınızı en aza indirgeyerek size zaman ve rahatlık kazandırmayı amaçlıyoruz.

Firmamızın kalite politikası çağımızın değişen ve gelişen koşullarında müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını yasal şartları göz önünde bulundurarak karşılayacak nitelikte, zamanında, etkin ve sistemde sürekli iyileştirmeler yaparak, hizmet kalitesinden ödün vermeden, uygun fiyatlarla apartman yönetimi hizmeti sunmaktadır.

KUŞADASI SİTE VE APARTMAN YÖNETİMİ HİZMETLERİ ; Ortak alan yaşamında birçok sorunlara neden olan ve malikler arasında ilişkileri zedeleme durumuna gelen Apartman Yönetimi, Site Yönetimi ve İş Merkezi Yönetimi, tarafımızdan profesyonel bir anlayışla yapılmaktadır. Bu hizmetimiz Apartman ,Site ya da İş merkezlerinin kiracı yada malikleri arasındaki sorunları en aza indirgeyerek profesyonel olarak yönetilmesini kapsamaktadır.

MİSYONUMUZ: Tüm müşterilerimize ihtiyaç duydukları üst düzey site ve apartman yönetimi hizmetini, teknolojik alt yapı ve donanımımız, derin iş tecrübemiz, nitelikli ve profesyonel kadromuz sayesinde sürekli gelişen bir kalite anlayışı ile sağlamaktır.

Firmamızla anlaşmalı Hukuk danışmalarımız yönetim hizmeti verdiğimiz apartman ve binalarda hukuki sorunlara çözüm sağlamaktadır.

Yorumlar (0)

Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!